Ana Sayfa Ortaklk Sistemi Hesabm Alveri Sepetim Kasaya Git Mteri Hizmetleri letiim
Kategoriler

Brokoli Kapsül

Brokoli Kapsül
Marka: Bal Sarayı
Ürün Kodu: Balsarayi-012
Ödül Puanı: 0
Stok Durumu: Stokda var
Fiyatı: 50.00TL
Açıklama Yorumlar (0) Benzer Ürünler (10)

Brokoli Ekstraktlı Bitkisel Kapsül - 60 Kapsül Detay Bilgisi


Brokolinin içerdiği etken maddelerin bir çok kanser türünün yanında özellikle karaciğer kanserine yakalanma riskinin azaltılmasında yardımcı olabileceği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Bu bitkininyapısında bulunan indoller ise bir tür bitkisel hormonlardır. Bu hormanlar insan vücudunda düzenleyici bir etkiye sahiptir.

Yine bu hormonlar tümör oluşumu riskine karşı vücudun korunmasında katkı sağlayabilmektedir. ABD’de Kaliforniya Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada endoskopik incelemelerinde kalın bağırsak polibi (iyi huylu tümör) bulunan 459 hasta ve 507 sağlıklı kişi incelenmiştir. Hasta ve sağlıklıların bir kısmına brokoli verilirken bir kısmı hiçbir şekilde brokoli tüketmemiştir. Brokoli kullanan kişilerde kalın bağırsak kanseri gelişme oranı brokoli kullanmayanlara göre daha düşük bulunmuştur.

Kadınlara has olan bir çeşit östrojen hormonu meme kanserinin oluşumunu artırmaktadır. Brokolinin yapısında bulunan indoller bu tür östrojen hormonu üzerinde baskılayıcı etkiye sahip olduğundan, meme kanseri riskini düşürmektedir. Antibiyotik özelliğe sahip olan brokoli, prostatitis (prostat enfeksiyonu) için de etkili olabilmektedir.

 

Aslında tüm antibiyotikler bir oranda bağışıklık sistemini zayıflatabilmektedir. Ancak brokoli antibiyotik özelliğinin yanında aksine bağışıklık sistemini de güçlendirici etki gösterebilmektedir. Bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Hamile ve emziren bayanlar ve 12 yaş altındaki çocukların kullanması önerilmez.

Türk gıda kodeksine uygun olarak; Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı 26-06-2009 tarihli ve G-41-0877-00023-4 sayılı izni ile üretilmiştir.


Kullanımı:
Yemeklerden yarım saat önce günde 2 defa, 1 kapsül alınması önerilir.

Ürün Hakkında Soru Sorun Yorum Yapın

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: karaciğer kanseri, karaciğer, kanser tedavisi, brokoli kapsül, meme kanseri,